Hotellikogemus: kolm öömaja Tallinna kesklinnas (968)

Kolm hotelli Tallinna kesklinnas alla 40 euro! Hotelliveebi kasutaja võttis ette kolm Tallinna kesklinnas asuvat alla 40eurost hotellitoa pakkumist ning jagas oma muljeid. 

Tallinna vanalinn

Nimi: Maria.
Vanus: 25.
Eesmärk: lõõgastus, komandeering ja lõõgastus.

Kui pealinna tuleb mõõta teed 100 kilomeetrit ja rohkem, siis tuleb hakata mõtlema, kas odavam on kahe tööpäeva puhul sõita koju tagasi või veeta öö mugavalt hotellis ning asuda järgmisel päeval taas tööülesannete kallale.

Kui ka lihtsalt mõnusad üritused venivad pikale, siis öise sõidu asemel on palju mugavam veeta uneaeg hotellis.

Esmalt tuli leida kõige soodsam pakkumine. Külastan selleks tavaliselt rahvusvahelisi hotellide broneerimissüsteeme, vautšerisaite või Hotelliveebi. Suurema uurimistöö peale on pea alati võimalik leida väga häid ja soodsaid pakkumisi. Neil kolmel korral leidsin need Hotelliveebist.

1. Hotell – Braavo, aadress Aia 20.

Hotell Braavo standardtuba.

Hotell Braavo standardtuba.

Hind kahele kokku: 38 eurot.
Plussid: avar ja soe tuba, tasuta parkimine otse vanalinnas, võimalik kasutada suurt spordisaali, hommikusöök hinnas, meeldivad teenindajad.
Miinused: lihtne ja lakooniline tuba, väga pikad ja keerulised koridorid, et jõuda tuppa ja söögikohani. Hommikusöök üsna väheste võimalustega.
Kommentaar: Braavo suurimaks plussiks on tema asukoht – otse vanalinnas, Raekoja plats paari minuti, Kalev spaa veekeskus mõne sammu kaugusel.

Õigel ajal soodushinda tabades, saab tegelikult täiesti hea hinna-kvaliteedi suhtega öömaja. Spordisõprade boonuseks on spordiklubi Reval-Sport kasutamise võimalus. Reval on tõeliselt suur jõusaal rammumeestele kui ka aeroobse treeningu austajatele.

Romantiliseks ajaveetmiseks on Braavo standardtuba, eriti veel vaatega tühjale siseõuele, ehk liiga tahumatu, kuid kiireks komandeeringuks või peoõhtu järgse öö veetmiseks, vägagi korralik valik!

2. HotellCity Hotell Portus, Uus-Sadama 23.
Hind kahele kokku: 39 eurot.
Plussid: viisakam tuba kui Braavos, tasuta parkimine, üsna rikkalik hommikusöök, kenad teenindajad, lähedus kesklinnale.
Miinused: kui midagi eriliselt välja pingutada, siis ehk telekas võiks olla suts madalamal ja suurem ning kui kedagi see peaks häirima, siis sadama läheduse tõttu on hotellis enamjaolt ikkagi välisturistid.
Kommentaar: Portus pole küll vanalinna lähistel, kuid ometi päris kesklinnas. Kel himu Vapiano pasta ja Coca-Cola Plaza järele, siis Portus asub neist vaist viieminutilise jalutuskäigu kaugusel. Jooksuga annab isegi kolme minutiga pastatretile jõuda.

City Hotel Portus kaheinimesetuba. Foto: tallinnhotels.ee.

City Hotel Portus kaheinimesetuba.

Erinevalt Braavost, on Portuses toad paigutatud loogiliselt ja ilma suurema seiklemiseta leiab toa üles. Välja arvatud juhul, kui lifti teisele korrusele kutsunud turistid tekitavad mulje, et oled jõudnud oma soovitud neljandale korrusele, tormad numbreid vaatamata enda arvatava toa ukse taha ja sudid seal kaardiga, lootes võõrasse tuppa pääseda. Hoolimata sellest, on oma tuba leida siiski tegelikult kerge.

Ka hommikusöögis ei pea pettuma. Erinevad saiad-määrded, helbed, joogid, vorstikesed, munad jne.

Kuigi ka Portuses ei maksa suurt romantikat otsida, siis juba lahedamaks tšillimiseks sobib see hästi. Miks mitte ka neile, kes peavad varahommikul laevaga üle lahe põrutama? D-terminal on praktiliselt üle ukse.

3. Hotell – Meriton Old Town, Lai 49.

Meriton Old Town hotell

Meriton Old Town hotell


Hind kahele kokku:
39 eurot.
Plussid:
asukoht otse vanalinnas, maitsekas ja stiilne interjöör, võimalus külastada Meritoni Conference & Spa veeskeskust ja jõusaali, vaade merele.
Miinused:
parkimise võimaluse ja hommikusöögi (antud paketiga küll vaid) puudumine, kõigist kolmest väikseim tuba.

Kommentaar: kõige kõrgemat kvaliteeti hinna kohta pakub mõistagi vanalinna Meritoni hotell. Tuba on maitsekas ja stiilne, küll üsna väike, kuid see-eest hubane. Õhtupimeduses võib jälgida merel lahkuvaid ja saabuvaid laevu – romantiline!

Kuigi vanalinna peidetud sopid ja meelelahutus on jalutuskäigu kaugusel, siis Rotermanni kvartalisse, kinno või Viru keskusesse jõudmiseks tuleb juba rohkem kondiauru kasutada. PS! Ka ülikõrgetel kontsadel kõpsutab selle vahemaa siiski täiesti edukalt maha!

Meritoni vee- ja saunakeskus

Meritoni vee- ja saunakeskus

Meriton Old Town on ideaalne peoõhtu maandumispaigaks, sest ka hotell ise panustab sellesse – sain kaks pääset ööklubisse Venus. Ööklubi on küll üsna räsitud, kuid inimesed on särtsu täis ja programmidelgi tasub silma peal hoida.

Venusest üle õue asub populaarne kokteilibaar Butterfly ja edasi vanalinna sügavustesse sukeldudes leidub mitmeid teisigi kohti, kust lõpuks Meritoni pead puhkama siirduda.

Hommikul võib minna end värskendama Meritoni spaahotelli veekeskusesse või spordisaali. Sinna liikumiseks suurte kodinatega peaks omama transpordivõimalust.

Veekeskus on minu hinnangul keskpärane, jõusaal võib nõudlikumat maitset heidutada, kuid tervisesportlane ja lõõgastuja saab oma osa kindlasti kätte.

Sildid: , , , , , , ,

TOP KOMMENTAARID

  1. Ülle

    Käisin kevadel lapsega "Shrekki" vaatamas. Kuna etendus oli pikk, otsustasime teha mitmepäevase reisi. "Braavo" kasuks otsustasin hea hinna ja asukoha suhte pärast. Jõudsime kohale enne ametlikku sisseregistreerimisaega, tuba polnud veel korras, aga meie kotid võeti lahkesti hoiule. pärast väikest linnatuuri ja lõunasööki saime oma tuppa puhkama. Koridorid on tõesti pikad ja keerulised, aga juba teistkordsel minemisel on see lapsele mõnus ja põnev orienteerumisülesanne. Eriti rahule jäin oma valikuga pärast etendust - isegi 8-aastane jõuab pärast pikka ja väsitavat päeva Nokia kontserdimajast virisemata kohale kõmpida. Hommikusöök polnud just mingi super -lux, aga ega siis koduski tavaliselt hommikuti mitmekäigulist manusta. Laps sai oma hommikuhelbed ja piima, mina oma eluks vajaliku kohvi ja võileiva. Kahjuks jäid nautimata spordisaal ja bassein, sest kiirustasime koju mune värvima, aga usun, et leiame end pärast mõnd järjekordset teatrikülastust just sellest lihtsast öömajast.

Vaata kõiki kommentaare (968)
Reklaam

Uudiskirjast saad esimesena teada!

Uudiskirjaga jõuvad Sinuni:

• Hotellide sooduspakkumised kuni -70%
• Viimase hetke pakkumised
• Põnevamad blogi postitused