Mis on, kui olles koos, meil õnnetunde loob: romantika, romantika

28 vastuseid

 1. Romantika on: ühised jalutuskäigud looduses,õhtusöök küünlavalgel või üldse koos veedetud kaunid hetked kõige kallimaga.Romantikapakett koos kallimaga mullivannis,ühine massaaž ,roosiõied voodis ja maitsvad suupisted on olnud kõige lahedam kogemus siiani:) Ootaksin mingit üllatust,millest saad alles aimu hotelli minnes:)

  like(1) dislike(0)
 2. Mina ootaks romantikapaketilt rohkemat kui tasuta parkimine, WiFi, telekas toas. Need ei ole tõesti minu meelest romantikaga seotud :))
  Muidugi kui on sellised “teenused” ja muud hüved, mis käivad näiteks iga paketiga ja/või toaga kaasas, siis need võiks eraldi välja tuua stiilis: kõik hotelli ABC paketid sisaldavad lisaks: … …. … …
  Enne seda aga siis välja tuua ainult see, mis on just see, mis teeb sellest paketist romantikapaketi, lõõgastuspaketi vms.

  Olen nõus, et mõni asi võiks saladuseks jääda (näiteks šampus toas), samas võib see tekitada jällegi vääriti arusaama, kui üks hotell reklaamib seda välja ja teine mitte, siis klient äkki otsustab selle kasuks, kus on see kirjas, teadmata et tegelikult on ka teises šampus olemas.

  Minule meeldiks kui romantikapaketis oleks ka mingid protseduurid sees, näiteks paarimassaaž, kui hotellis on võimalik, siis miks mitte ka privaatsauna/basseini kasutamine ja näiteks kolmekäiguline õhtusöök. Õhtuseks meelelahutuseks miks mitte ka valik romantilisi filme toas!? Paljud hotellid asuvad kohtades, kus vähemalt sügisel/talvel ei ole mitte midagi teha, nii et aega veedetaks nagu nii hotellitoas, siis üks romantiline film oleks igati asjakohane meeleolu loomiseks :)
  Eks muidugi romantikat ikka peavad inimesed ise tegema, aga kui hotelli poolt on romantika tegemiseks ainult tuba ja WiFi välja pakutud, siis see väga romantikapaketi mõõtu minu meelest välja ei anna, siis võib juba võtta ükskõik, mis paketi/suvalise hotellitoa ja olla seal romantiline :))

  like(0) dislike(0)
 3. Kui rääkida hotellide romantikapaketist, siis tuleb mulle meelde kohe üks kogemus ja mitte kõige positiivsemate killast.
  Ma siinkohal ei hakka hotelli nime avalikustama, aga ostsin romantikapaketi. Mõtlesin, et see saab olema suurepärane, hotell liivasel rannal kus õhtul tähti vaadates üksteise kaissu pugeda. Õhtusöök küünlavalgel ja vahuveini nautimine liivarannal. Täispakett ikka nii nagu mina romantikat ette kujutan.
  Paketis lubati, et toas ootab üllatus – vahuvein ja puuviljavaagen. Tegelikult ootas ees, aga odav vein ja “puuviljavaagen” koosnes kahest maasikast, kahest banaanist ja kahest pirnist enamvähem. Olin juba seal toas nii nördinud. Mõtlesin, et olgu, õhtusöök ootab alles ees, õhtu saab veel meeldiva pöörde teha ja ma ei lase sel enda tuju rikkuda. Tähtis on ju kaunilt veedetud ühine aeg.
  Ootasime õhtusööki, kujutasin ette hämarat ruumi, laudlinaga lauake kaetud kahele, millel küünal põleb. Kõik on mõnusalt õdus. Tegelikkus oli, aga et see õhtusöök ei toimunud üldsegi mitte hotellis, vaid pidime lähedal asuvasse pubisse minema. Ooolgu..
  Romantikast oli asi kaugel, oleks siis küünalgi põlenud või linik laual olnud, aga oh ei.. Suur puidust laud, visati meile taldrikud ette nagu sigadele moll ette. Ma olin tõsises šokis, mille eest ma just maksnud olin? Kas ainult mina saan aru, mis asi on romantika? Miks reklaamitakse välja selline pakett, kui mitte ükski asi pole romantikale ligilähedanegiiii? See oli minu esimene ja viimane selle hotelli külastus ning ühtlasi pole ma ka peale seda enam ühtegi romantikapaketti kuskilt ostnud. Hommikusöögist ei hakanud ma midagi ootama, et toodaks tuppa või midagi. See tundus juba liiga ulmeline, arvestades mis oli juba ees oodanud ehk siis mitte midagi.
  Kui oleme olnud hotellis, siis olen ise kõik vajaliku kaasa võtnud – vahuvein, puuviljavaagna, küünlad ja mullivannis mõnulenud.
  Kodused romantikaõhtud on ka meil ikka aegajalt kavas, sest mina olen romantik ning see teeb hingele paik, lisaks kahekesi veedetud kvaliteetaeg – mis saaks veel parem olla.

  like(0) dislike(0)
 4. Ma ei ole varem ühestki romantikapaketist osa saanud, me lihtsalt ei ole veel jõudnud kuskile spasse või hotelli. Ma oma vaimusilmas kujutan ette romantikpaketti lihtsalt – ilus ja hubane tuba, puuviljad, alkohoolsest joogist me mõlemad ei hooli, see võib olla ja võib ka olemata olla. Kui alkohoolset jooki pole, siis vesi või midagi sellist võiks olla. Lõppude lõpuks romantilise õhkkonna loome me ise kahekesi. Tore oleks muidugi kui ööbimiskoht asuks ilusas kohas, saaks jalutama minna ja ümbrust uudistada. :)

  like(0) dislike(0)
 5. Romantiliselt puhkuselt koos kaaslasega ootaks: privaatsust, sooja ja ilusat kohta, küünlavalgel õhtusööki, vanni, hilist tõusmist ja hommikusööki. Kõige romatnilisemaks hetkeks enda elus, pean enda pulmapäeva. See oli imeline tunne.

  like(0) dislike(0)
 6. Me ei olegi mehega ausalt öeldes kuskil käinud ja mingeid pakette valinud. Meie romantika on olnud kodus, küünlavalgel, pudeli veiniga ja viinamarjadega :)

  like(0) dislike(0)
 7. Ei ole mina oma elukaaslasega veel romantikapaketti kusagil võtnud, pole neist ükski midagi enneolematut pakkunud pluss romantika on ju ometi kahe inimese vahelistest tunnetest. Siiski siiski oleme pea alati valinud Spa’d lähtudes ümbritsevast loodusest (selles osas soovitan alati Kubija spad Võrumaal), sest see on meie ühine asi.
  Minu jaoks kaasneb romantikaga teatud üllatusmoment ning juba seetõttu, viimasel Spa külastusel korraldasin üllatuse oma elukaaslasele. Sõitsime Võrru, Kubijasse (tema ei teadnud kuhu me läheme), olin salaja autosse sahkerdanud pikniku korvi, kohale jõudes pidasime järve ääres piknikku kui ma ütlesin, et poole tunni pärast ootab teda spas massaž. Veetsime terve päeva imelisest loodusest ümbritsetuna ja järgmine päev vaatasime veel kaunis Lõuna-Eestis ringi.
  Kui romantikapakett pakuks minu jaoks seda, et kohale jõudes ootaks meid rannas piknik ning hiljem spas hoolitsus, siis ma oleksin enam kui õnnelik.

  like(1) dislike(0)
 8. Romantikapaketilt ootan aega üksteisele, ootan, et hotellid pakuksid erinevaid võimalusi koos midagi huvitavat teha- matkata metsas, pidada piknikku rannas, hobustega koos ratsutamist või isegi privaatset mullivanni shampusega. Eestis kahjuks loetletakse romantikapaketiks shampust ja 3 lõigatud banaani maasikatega. Paljud hotellid võiksid panna rohkem fantaasiad tööle ning näidata, mida tähendab üks reaalne romatikapakett. Hilised hommikusöögid (kes soovib hommikul kell 8 end juba sööma vedada?), romantilisi tegevusi ning vaikust.
  Minu kõige meeldejäävam kogemus pärinebki Villa Wessetist, kus võtsime talvises Pärnus õhtusöögiga romantikapaketi. Õhtusöök oli privaatne ning küünlavalgel ning puhkus üldiselt vaikne ning rahulik. Nautisin mainitud puhkust esimesel korral väga ning talvine Pärnu pakkus oma ilus väga suurt lõõgastust.

  like(0) dislike(0)
 9. Üks kõige romantilisemaid hetki, mis meenub oli see, kui vahetult ennem sulgemist spaas saime veel kasutada võimalust ja ujuda välibasseinis. Veetemperatuur oli soe, väljas oli karge külm õhk, tähistaevas ja taevast langes lund. Kuna tegemist oli juba hilise õhtutunniga, siis rahvast praktiliselt enam spaas ei olnud ning valitses täielik rahu ja vaikus. Mis tõestabki asjaolu, et sõnaga romantika ei pea kindlasti kaasa käima roosid, vahuvein ja küünlavalgus. Piisab vahel ka 10 minutist rahulikult kahekesi omaette olemisest, eriti kui peres on kasvamas laps(ed) ja aega on raske näpistada.

  like(0) dislike(0)
 10. Romantikapakett – see peab olema midagi sellist, mille järele õhkad veel aastaidki hiljem ja millest jääb tõeline mälestus talletatuna ka alles. Romantikapakett: hotelli sisse bookides üliäge vastuvõtt – nt tervituseks käsitöötrühvel; toas väike kingitus (lillkimp naisele, mehele nt käsitööšokolaad vms) ja pudel kvaliteetset veini või šampanjat (kindlasti mitte odavat 2 EURst). Bronni tehes võiks küsida, kas eelistatakse šampanjat v veini ja veini värv ka kindlaks teha.
  Romantikapaketti peaks kuuluma ka ühine tegevus – kas teatripiletid või õdus õhtusöök mõnusas söögikohas. Või veel ägedam oleks nt autoorienteerumine või jalgrattaorienteerumine söögikohta, mida jäädvustatakse nt fotosessioonina. Siit saab ka uhked mälestused talletetuna kaasa võtta. Kindlasti pärast kõike möllu kulub ära privaatsaun või mullivannis vedelemine (kindlasti seesugune, et ikka kahekesi ära mahub, mitte ei pea jalad krõnksus istuma). Selle nimel ehk tasub panustada juba romantikapaketi valimisse! :) Parandamatu romantikajanune!

  like(0) dislike(0)
 11. Wifi on romantika täielik tapja. Oleme elukaaslasega kasutanud mitmeid erinevaid romatikapakette, kuid peale paari proovimist loobusime neist. Pigem tegime nii, et võtsime toa ja kaunistasime selle ise. Riietusime mugavalt, nautisime teineteise seltskonda, küünlavalgust ja öist kuupaistet. Romantika peidab end iga nurga taga. Tuleb vaid tahta ja osata seda kõikke näha. Ja muidugi peavad osapooled ka romantika olemust natukenegi mõistma.

  like(0) dislike(0)
 12. Minu arvates ka sōltub romantika ikka alati eelkōige tujust ning meeleolust. Tihtipeale ei pruugi romantiline nädalalōpp spaas seda tähendada. Kui meeleolu on mōlemal osapoolel vastav, vōib see juhtuda kus iganes, isegi kodus diivani peal. Kuid Villa Wesset on küll koht kus romantilist olustikku luua, eriti meeldib mulle seal Teatripakett. Ning loomulikult Saaremaa Grand Rose Spa – seal on küll olemas kōik eeldused romantiliseks olekuks, vähemalt minu jaoks.

  like(0) dislike(0)
 13. Romantiliste pakettidega meil seni vedanud ei ole :( Mina eeldaksin hubast tuba, üht suurt ja laia voodit (jah, oleme ka saanud kaks eraldiseisvat voodit, neid polnud isegi kokku lükatud) ja midagi natukene lisaks – näiteks hommikusööki voodis :)

  like(0) dislike(0)
 14. Romantika – see ongi midagi romantilist, mida ei oska oodata, üllatus nii endale kui kaaslasele. Igaüks meist tajub romantikat erinevalt. Romantika – see on puhkus kahekesi (ilma wifi või muu elektroonikata), Vahuvein, lilled, eriline söömaeg, küünlad, mullivann kahele. Seda rida võiks ilmselt jätkata, aga kindlasti ei seostu romantika fb, twitteri, insta, telo või mõne muu tänapäevase vidinaga.

  like(0) dislike(0)
 15. Tuba peaks olema mõnus ja õdus; steriilsed, üheülbalised hotellitoad ei vii tõesti eriti romantilisse meeleollu. Natukenegi personaalsem suhtumine hotelli poolt oleks tore (lisaks eelpool nimetatud söögile ja joogile ka näiteks nimeline tervitus toas, kaart mingi vahva romantilise/humoorika sõnumiga vms). Võimalus olla õhtusöögi ajal privaatsemalt. Mõnus massaaz kahele. Kindlasti hommikusöök voodis (ja et see oleks siis ka rikkalik, värske ja soe, olen saanud kehva varianti ka). Võimalusel ja soovi korral mõni tore tegevus kahele – pikniku pidamine, kaarikusõit hobustega vms (oleneb kohast, aastaajast jne, aga eeltöö võiks olla hotelli poolt tehtud, et paar ei peaks pead vaevama).

  like(1) dislike(0)
 16. Mul on romantikapakettidega natuke kogemusi: nii positiivseid kui negatiivseid. Kuid pean ütlema, et kõige olulisem on minu jaoks ikka see, et inimene kellega seda naudin oleks õige, et tuju oleks hea ja et suhtumine oleks avatud. Muidu võib juhtuda, et oled uhkes sviidis oma puuviljavaagnate, vahveinide, mullivanni ja roosiõievoodiga, kuid ikka pole romantikat :) Kõik loetletud asjad on väga suur boonus (kamin oleks ka tore lisand ja õhtusöök veiniga ka), kuid minu ja mu kallima jaoks on eriti suur pluss see, kui romantikapakett toimub sellises kohas kuhu saame oma väikese koera kaasa võtta ja temaga näiteks rannas pikki jalutuskäike teha.

  like(1) dislike(0)
 17. Olen nõus sellega, kes kommenteeris, et romantikapaketis olev tuba peas olema hubane! Minu jaoks ei ole tavaline/standard hotellituba kuidagi romantiline. Ka ei muuda romantilisemaks olukorda, kus puuvilja- ja juustuvalik tuuakse kiirelt laotuna suvalisel taldrikul. Postituses olev Ekesparre Butiikhotell on minu lemmikkoht, kuhu põgeneda kui süda ihkab romantikat! Need toad, see teenindus, vaade lossile mmm… :)

  like(1) dislike(0)
 18. Minu viimase aja kogemus on GOSpas, kus ei olnud küll romantikapakett, aga ühe hoolitsusena viiendaks pulma -aastapäevaks valisime romantikavanni. Olid küünlad, puuviljad, Fresita – kõik nagu peab. Aga romantiliseks muutis meie jaoks hoopis see, et me saime kahekesi hullu itsitamise saatel vees ulpivaid roosi kroonlehti taga ajada vannis. Ja pärast minna tuppa ning magada terve öö (nagu aru saate, meil on kodus väike laps..:)).
  Aga (hiline) hommikusöök tuppa võiks olla osa paketist, mitte erand. No ja postituses mainitu – tähelepanu detailidele – see peaks nagunii olema, ilma ütlemata:)

  like(0) dislike(0)
 19. Olen ööbinud palju nii spaades kui ka hotellides. Nii kodumaal kui välisriikides. Nii uhketes ööbimiskohtades kui ka natuke vähem uhketes. Nii üksinda kui ka abikaasaga. Kõige mõnusamalt on meelde jäänud kaks õhtut. Ühel suveõhtul olime me Pühajärve Spaas, mis ole minu jaoks tuntud just romantika poolest. Kuid pärast spaatamist tuli mõte minna ujuma. Kuid nagu tüüpiliselt Eesti suvele kohane, siis hakkas paduvihma sadama. Sellegipoolest otsustasime minna ujuma. Ja see oli mu elu parim suplus. Vihma sadas, kallis inimene on mu kõrval ja välja tulles sai kohe minna sooja kakaod jooma :)
  Teine mõnus kogemus oli Kreetal, kus sai mindud pärast väga väsitavat päeva päikeseloojangut kõrgele mäele nautima koos pudeli veiniga. Kumbki kogemus ei ole seotud superuhke hotelliga vaid hoopis kalli inimesega. Hubane hotell teeb vaid asja paremaks. Kui nüüd mõtlema hakata, siis kuluks sügisesse üks tore hotellikogemus ära küll :)

  like(0) dislike(0)
 20. Romantiline õhtu on paaridele erinev nagu ka kommentaaridest lugeda võib. Üle 15 aasta koos elanud oskab igaüks endale sobiva lahenduse leida. Minu jaoks on esiteks oluline kui mõlemad telefonid välja lülitada ja internetti mitte “kiigata”! Õhtu hotellis aitab eemale igapäeva rutiinist. Paketi võiks igaüks ise kokku panna stiilis “väikesed üllatused mõlemapoolsed”. Seda muidugi juhul kui tunnete teineteist piisavalt hästi, et mitte õhtut juhuslikult ära rikkuda.
  Hotellide pakette ei tasu südamesse võtta, sest see ju “masstoodang”. On juhtunud ka , et vastuvõtus ei suudeta reserveeringut leida ning peale segadusi ongi vaja ise olla valmis kuidagi romantilisele lainele jõuda. Edu!

  like(0) dislike(0)
 21. Rääkides hotellidest, minu romantilisem kogemus ei ole üldse seotud ROMANTIKA-paketiga, vaid tundega meis eneses. Hotellimajutus oli meil tavaline, küll luksushotellis, kuid ei mingit paketti. Samas aga oli abikaasa organiseerinud õhtuks “Carmeni”-külastuse (mida olime juba varemgi näinud), mis aga tõstis meeleolu vähemalt pügala võrra kõrgemale. Sõbralik ja tähelepanelik teenindus hotellis, kaunis septembriõhtune vaade hotellitoast, järgmise hommiku tihe ja ootamatu vihmasadu (mida võtsime naljaga, sest heas tujus ja keskealisena üle lompide hüpata on ju vahva) ning mis peamine, minu võrratu abikaasa – see kõik tegi sellest meeldejäävaima pulma-aastapäeva.
  Romantikapaketi (neidki oleme aastate jooksul korduvat nautinud) soovitan valida pigem väiksemas hotellis/mõisas. Hea kogemus on ühest ülalmainitust Saaremaa hotellist, kus helistati saabumise päeval meile ette, et uurida täpset saabumise aega – eks ikka selleks, et vahuveini saaks tuppa jääpütis panna ja kõik marjad-trühvlid oleks värsked jne. “Sissekirjutusel” värske kannutee pakkumine oli seal ka meeldiv vaheldus.
  Aitäh!

  like(0) dislike(0)
 22. Romantikapaketid on meie majutusasutustes tõesti enamasti üsna ühenäolised – vahuvein ja puuviljad, lilled ja küünlad ning kahtlemata tundub liigne neis ka tasuta parkimist ja WiFi olemasolu välja tuua. Romantika muutub ajas – 20 aastaselt tajud sa seda ühtmoodi, 30-40selt hoopis teisiti. Minu jaoks on üdini romantilised spontaansed, privaatsed planeerimata hetked – öine ujumine, tormine rand, lõkketuli, ühine filmivaatamine. Hotelli romantikapaketilt ootan privaatsust – hilist hommikusööki toas, küünlaid, lõõgastavat vanni (soovitavalt piisavalt suurt, kus kahekesi mõnuleda), vahuveini ja maasikaid, kaminatuld ja mahedat muusikat.

  like(1) dislike(0)
 23. Kõige rohkem ootan romantikapaketist, et kaaslasel oleks aega seda koos minuga nautida! Ma ei ole kunagi romantikapaketti spas või hotellis tellinud, aga mõtlen juba kaua, et oleks viimane aeg see viga parandada.

  like(0) dislike(0)
 24. Romantikapaketis olev tuba võiks olla hubane ja õdus. Saabudes võiks olla väike üllatus šampuse ja millegi magusaga. Kindlasti kuulub paketi juurde ka õhtusöök restoranis, mille tarbeks saaks end üles lüüa. Ja mis peamine: et lihtsalt saaks rutiinist korraks välja ja puhata, olla ilma suurt midagi tegemata.

  like(0) dislike(0)
 25. Romantikapaketilt ootaksin ma privaatsust. Küünlaid, vahuveini (kusjuures valikus võiks olla ka alkoholivabavariant, kui naine juhtub näiteks rase olema). Võimalus võiks olla kuidagi lihtsalt kaaslast üllatada (nt lilled õhtusöögil vms). Ideaalis võiks romantikapaketis olla ka mõni kontsert.

  like(0) dislike(0)
 26. Minu meeldejäävaim kogemus oli romantikapakett Pühajärve Spa ja Puhkekeskuses. Õhtusöök tornikohvikus oli tõesti väga romantiline, samuti massaaživann koos vahuveiniga :)

  like(0) dislike(0)
 27. Minu jaoks pole romantika konkreetne tegevus või kindlad tingimused, millega romantilist õhustikku luua. Romantika on see hea soe armastuse tunne sinu sees. Kui mõtlen enda ja oma kaaslase peale, siis ilmselt minu jaoks aitaks romantilisusele kaasa üllatusefekt. Midagi mida ma ei eeldaks ja ootaks, midagi millega me igapäevaselt ei tegele. Ja just see, et me seda teeme koos, ongi romantiline.

  like(1) dislike(0)
 28. Kõige meeldejäävamad romantilised hetked on maja katusele tähistaeva alla ronimine, langevate tähtede lugemine ja unistamine!
  Kuna oleme ehitanud oma väikest maja juba 2 aastat ja elanud nagu ehitusplatsil… siis romantiline on ka juba lihtsalt kahekesi lõõgastuda kusagil kus ei toimu mingit ehitust ja kõik on tolmuvaba ja korras! :D

  like(1) dislike(0)
Reklaam

Uudiskirjast saad esimesena teada!

Uudiskirjaga jõuvad Sinuni:

• Hotellide sooduspakkumised kuni -70%
• Viimase hetke pakkumised
• Põnevamad blogi postitused