Hotellikülastajate kiiksud

12 vastuseid

 1. Üldjuhul teen kiire ringkäigu toas. Vaatan, kus mis on, hüppan voodil paar korda ja pakin kohvri peaaegu lahti. Juukseharja hoian alati kohvris. Ei meeldi seda vannitoas kraanikausi äärel hoida vms kohas.

  like(0) dislike(0)
 2. Mina veendun voodi mugavuses, patjade pehmuses, voodilinade täielikus puhtuses ja öökappide tühjuses (olen leidnud tühja kondoomi paki ja nüüd iga kord mõtlen, et igas hotelli voodis on seksitud ja see on veidi eemaletõukav minu jaoks..). Vannitole teen väikese ülevaatuse, dušši alla minnes kardan seeni. Ja kui seinal on pildid, siis vaatan, kas seal on tolm võetud. Ja ka mina kuulun nende hulka, kes jätab toa lahkudes võimalikult viisakaks, voodi on alati tehtud – see on reegel!

  like(0) dislike(0)
 3. Alati enne tuppa sisseseadmist tahan toast pilti teha. Kappe ei kasuta, kui just pole pikem reis, kuna kardan, et unustan sinna midagi.

  like(0) dislike(0)
 4. Mina panen hotellituppa astudes esimese asjana kohvrid maha ja siis teen toale tiiru peale ja vaatan aknast välja. Selliseid kiikse, nagu Sa mainisid, mul ei ole.
  Töötasin ise suvevaheaegadel hotellis vooditegijana ja oii kui tore oli, kui külastajad olid juba voodipesu patjadelt, tekkidelt ja voodist maha tõmmanud. Tegi kohe minu töö lihtsamaks :) ja tõsi on ka see, et kordategemata voodit on kergem koristada ja päevatekke pannakse pessu siis, kui neil on plekk peal (niisama mitte). Minu kogemused siis. :)

  like(0) dislike(0)
 5. Mina otsin esimese asjana hotellitoast üles sussid ja võtan seejärel oma jalanõud jalast ära ja vahetan need susside vastu. Kui susse pole, siis kasutan kaasa võetud kingi (mulle meeldib hotellis sees jalutada kingades ja seega satuvad need ka alati kohvrisse). Seejärel avan kohvri ja panen rippumist vajavad riided riidepuudele ja kappi. Inspekteerin vannituba (millised pesuvahendid on (ehk kas peaksin kuskilt poest endale sobivamaid ostma minema), kuidas asjad sätitud on), seejärel katsetan voodi järgi.
  Kui mõnel eelkõnelejal siin on olnud mure, et voodid lükati laiali, siis minul oli Budapestis väga tore kogemus, nähes et ma beebiga hotellituppa tulin lükkasid nad voodid kokku, sättisid tekid alla niimoodi, et vahekohta poleks ja tõid lisaks tekke-patju, et kindlasti puudust ei tuleks.
  Mis puudutab hotellist lahkumist, siis mul on komme võõral maal jätta kinnises pakis Eesti kommi ja natuke raha koristajatele :) Voodit ma väga korda üldiselt ei tee, viskan tekid enam-vähem sirgelt peale. “mitte segada” sildi võtan ära vaid siis, kui on tõsine vajadus koristamiseks, muul juhul on silt ukse küljes hotellisviibimise aja lõpuni.

  like(0) dislike(0)
 6. Minu kiiks on ka see, et pakin alati kohvri hotellis täiesti lahti, riided kõik kappidesse, meigi- ja pesemisasjad sätin alati ilusti vannituppa jne. Kohvri teen täiesti tühjaks.

  like(0) dislike(0)
 7. Mina olen hotellides harva ööbinud, aga kustumatu mälestus on hotellist Portugalis, kus me abikaasaga sättisime kaks üheinimesevoodit ilusti kaheinimesevoodiks, tekid-linad nii, et saaks loomulikul, harjunud moel ühe teki all magada … ja iga päev sättis koristaja kõik algasendisse, pani meie poolt kapist võetud lisatekid (sest me ei jätnud ööseks kütet tööle, see urises) korrektselt tagasi kappi, kuhu olime lahti pakkinud oma asjad jne. Vannituba seevastu ei koristanuid selle nädala jooksul keegi, tundus, et koristaja käiski ainult voodit üles tegemas. Vaat siis ma sain aru, et mul on vist kiiks – voodi olgu säetud nii, nagu meile sobib. Ja tegelikult oleks parem, kui koristaja üldse kogu minu hotellisviibimise ajal jooksul minu toas ei käiks.

  like(0) dislike(0)
 8. Mul vist ei olegi kiikse? Päevateki võtan küll ära, aga mitte kohe, vaid vahetult enne magama minekut.
  Üldiselt ma niisama hotellitoas ei passi ka, käingi magamas ja riideid vahetamas vmt

  like(0) dislike(0)
 9. Mina ka hotellis reeglina paljajalu ei käi. Enamasti kuskil võõras kohas ei käi, kardan jalaseent. Hotellituppa jõudes vaatan ka alati kõik üle ja loen kõik toas olevad reeglid ja teenuste pakkumised läbi. Ehk siis mapp, mis toas on. Oma riideid ma ka enamasti lahti ei paki, ainult siis kui pikem külastus on, paarinädalane või nii. Päevasel ajal hotellist ära minnes peidan elektroonika ja muud väärtasjad silma alt ära.

  like(0) dislike(0)
 10. Viskun samuti esimese asjana voodi keskele kohe, et testida voodi pehmust. Seejärel vaatan toas ja vannitoas ringi, et mis huvitavaid vidinaid on (konditsioneeri, fööni ja minibaari olemasolu jne). :) Kiiksuks on see, et asjad ei jää kotti, vaid sätin asjad viimse asjani kenasti riiulitele, nii nagu koduski.

  like(0) dislike(0)
 11. Minu hotellituppa saabumise tavaprotseduur näeb välja nii: toa uksest sisse, kohvrid maha, vaatan kappi, vaatan voodi alla, kontrollin nurgad üle (ämblikud), vaatan vannitoa üle ja alles siis istun voodi peale ja mõtlen, et ma ei viitsi midagi lahti pakkida :D
  Asjad moda ma alati pean tegema on lahkudes koristajale raha jätmine, kasvõi paar eurot aga ma pean jätma…

  like(2) dislike(1)
Reklaam

Uudiskirjast saad esimesena teada!

Uudiskirjaga jõuvad Sinuni:

• Hotellide sooduspakkumised kuni -70%
• Viimase hetke pakkumised
• Põnevamad blogi postitused