Milline vaade!

19 vastuseid

 1. Hei! Hea lugeda, et Jurmalas selline mõnus koht on. Pole elus seal käinud, aga kindlasti kuluks selline puhkus nii silmaringile kui meelele väga hästi ära. Kunagi ikka tuleb minna. :)

  like(0) dislike(0)
 2. Miks mina vajaksin seda võitu? Kindlasti on keegi, kes vajaks seda rohkem, ent ka mina ei ütleks töö, kooli (ning praktika) ja laste kõrvalt ära ühest mõnusast lõõgastavast puhkusest… Seega pöidlad on tugevalt pihus, et ehk naeratab loosiõnn minule

  like(1) dislike(0)
 3. Minu laps läheb esimesse klassi ja mees üritab töö kõrvalt ülikooli lõpetada ning magistrikraadi omandada. Mõlemad fännavad Jurmala ja sealset veekeskust. Kahjuks sellise kiire tempo juures jääb pereaega väga väheks. Teeksin neile mõlemale üllatuse esimesel septembril ja sellega näitaksin, et hindan nende pingutusi haridusteel Lisaks annab see lapsele sõnumi, et tema kooli minemine on meile väga tähtis sündmus.

  like(1) dislike(0)
 4. Minu sünnipäev on 31.aug.Kuna kõik oma sünnipäevad olen koos abikaasaga Eesti SPA-des pidanud siis miks mitte Jurmalas.Pealegi, oma paarkümmend aastat tagasi käisime tihti Jurmalas mehe töö pärast.Oleks jälle tore oma noorpõlvega kokku saada.

  like(1) dislike(0)
 5. Viimati käisin Jurmalas 11 aastat tagasi augustis suvepäevadel.Nüüd sooviks minna koos poja ja elukaaslasega.

  like(1) dislike(0)
 6. Pole kunagi Jurmalas rohkem kui tunnikese peatunud ning sooviks kindlasti sinna puhkama saada.

  like(1) dislike(0)
 7. Jurmalasse spa puhkusele soovin minna kuna ei ole seal veel käinud. Kosutus sauna- ja veekeskuses ning kaunis linnas viib mõtted eemale igapäevasest saginast , aitab valmistuda sügis- talviseks toimekaks hooajaks.

  like(1) dislike(0)
 8. Sooviksin sinna minna koos tütrega, ta käib hetkel rootsis koolis ja oleks väga lahe koolivaheajal koos temaga sinna puhkama minna. Ta on seda väärt:)

  like(1) dislike(0)
 9. Mul on liiga töökas eesti mees, ja et ta ennast täitsa ära ei kurnaks, oleks talle vaja üks kosutav puhkus kinkida :)

  like(1) dislike(0)
 10. Jurmala on tõeliselt kaunis koht. Olen seal káinud kõigest kaks korda, kord talvel ja kord suvel. Sooviks võita, sest tahaks veel minna, seekord kaaslasega kahekesi, et saaks Jurmala ilu ja elu natuke teises võtmes nautida. Ja kusjuures, pole minu elukaaslane Jurmalas veel kordagi kâinud. See oleks kûll Super ûllatus!

  like(1) dislike(0)
 11. oleme mehega kogu oma elu lastele pühendanud,nüüd on lapsed suured,oma elu peal-tahaks veidi aega teineteisele,et kasvõi oma abieluvannet kuskil mõnusas paigas uuendada.

  like(1) dislike(0)
 12. Pole kunagi Jurmalas käinud, ainult kuulnud sellest imelisest kohast. Tahaks argirutiinist välja, sest ka väike lühipuhkus tuleb alati kasuks ja saad jällegi aru, kui hea kodus on :).

  like(1) dislike(0)
Reklaam

Uudiskirjast saad esimesena teada!

Uudiskirjaga jõuvad Sinuni:

• Hotellide sooduspakkumised kuni -70%
• Viimase hetke pakkumised
• Põnevamad blogi postitused