Intrigeerivad viiskümmend halli varjundit Meriton Old Town Garden hotellis

2 vastuseid

 1. Selle blogi üks eesmärke on tõepoolest anda edasi vahetuid kogemusi, tuues välja nii pakettide/teenuste plussid ja miinused. Nii et kõigil oleks huvitav lugeda ja kasulik ka.
  Minge kindlasti paketti proovima, kui ei midagi muud, siis lõbus vaheldus argipäeva on see küll. ja kui nüüd mõelda, siis seda polegi ju vähe.

  like(0) dislike(0)
 2. Muidugi olen ma sellest raamatust ju kuulnud. Ja muidugi olen ma kuulnud ka varstilinastuvast samanimelisest filmist. Kahjuks polnud ma polnud siiani ei raamatu ega filmi sisuga tuttav. Tuhlasin hotelliveebi lehel, et puhkuseks meeldivat paketti leida ja sattusin siis “Viiskümmend halli varjundit” paketi peale. Ja tõesti – pakett oli põnev, eriline..erinev…Niisiis tekkis mus LÕPUKS huvi et uurida, milllest see nii palju kõneainet saanud raamat siis ka räägib. Alustuseks võtsin lahti linastuva filmi traileri..ja siis tellisin endale raamatupoest juba ka raamatu ;)
  Nüüd peab ruttu uurima, kuhu lapsed üheks ööks sokutada. Et issi ja emme saaksid seda põnevat paketti uurima minna :)
  Muide, ma polnud siiani varem märganud ka seda et hotelliveebil on selline bloginurgake olemas…jap. reaalse inimese poolt antud vahetu selgitus konkreetse paketi kohta – märksa etem kui lihtsad kommentaarid, mis ei käi konkreetse paketi, vaid hotelli kohta.

  like(4) dislike(0)
Reklaam

Uudiskirjast saad esimesena teada!

Uudiskirjaga jõuvad Sinuni:

• Hotellide sooduspakkumised kuni -70%
• Viimase hetke pakkumised
• Põnevamad blogi postitused