Lõuna-Eesti kõige peresõbralikum hotell (6)

AHHAA teadusekeskus ja seikluspark, Mänguasjamuuseum, Jääaja Keskus, Elistvere  loomapark. Tartul ja Tartu maakonnal on lastega peredele palju pakkuda, avastamislusti ja  mängurõõmu on kogu perele. Tartu hotellid on selle kõik kenasti ära kasutanud ning  pakuvad peredele erinevaid pakette. Näiteks:

dorpat fuajee

*Dorpat hotell ja konverentsikeskus võimaldab perepaketiga külastada  AHHAA teaduskeskust. Rohkem infot leiad siit.

* Hotell Starest  meelitab Jääaja Keskusega. Paketi info leiad siit.

*Hotell London saadab külalised Aura veekeskusesse lustima. Rohkem  infot siit.

* Raadimõisa hotell pakub võimalust külastada kogu perega Mänguasjamuuseumi.  Paketi info leiad siit.

Pakkumistega ei jää alla ka ülejäänud Lõuna-Eesti.

* Põlvas asuv hotell Pesa  kasutab ära imelist loodust ja kutsub peresid külastama Taevaskoda ning Piusa koopaid. Maantemuuseum, Postitee ja pokud  kõlavad samuti atraktiivselt kogu perele. Pakkumisega tee lähemalt tutvust siin.

Valgamaa meelitab spaadega.

Pühajärve-Spa-bassein

 * Pühajärve  Spa ja Puhkekeskus pakub peredele erinevaid pakette,  mis sisaldavad nii  ujula kui sauna kasutamist kui bowlingumängu. Talvine  aeg on võib olla parim aeg just  Otepää külastamiseks. Suurepärased  talispordi harrastamise võimalused on ju siin.

Bernhard Spaa hotell on lisaks veekeskuse külastamisele lisanud paketti ka mõnusa  massaaži.

* GMP Clubhotell lööb luksuslikkusega. Nende trumbiks on ka 50 parima restorani hulka    kuuluv Pühajärve  restoran. GMP Clubhotelli pakkumisega tutvu siin.

Lõuna- Eesti hotellidel on perega puhkuseks kõigil midagi toredat ja meeldejäävat pakkuda,  aga milline on Lõuna-Eesti kõige peresõbralikum hotell? Selle selgitame üsna pea välja. Pane ka sina oma arvamus hotellide kohta kommentaaridesse kirja ning kõigi vastajate vahel läheb loosi Hotelliveebi 20-eurone kinkekaart.

 

Sildid: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

TOP KOMMENTAARID

  1. J.

    Meie pere on alati rahule jäänud Kubija hotelli ja spaaga! Ausalt öeldes ma isegi ei tea milliseid konkreetseid pakette nad peredele pakkuvad (ostsime siit samast hotelliveebist tavalise ööbimise, beebile lisavoodi oli tasuta :) ). Sealne spaa on nii ilus, mõnus ja rahulik. Lisaks see kaunis loodus ümbruses: vaade spaa basseinist, jalutamispaigad, väike järveke jne. Oleme seal käinud nii mehega kahekesi, beebi ja ka vähe suurema lapsega ning oleme alati rahule jäänud! :)

  2. Marta

    Kindlasti peresõbralikum on Pühajärve Spa ja puhkekeskus. Selle ümbrus on maagiline ja spa on muidugi suur laste lemmik.

Vaata kõiki kommentaare (6)
Reklaam

Uudiskirjast saad esimesena teada!

Uudiskirjaga jõuvad Sinuni:

• Hotellide sooduspakkumised kuni -70%
• Viimase hetke pakkumised
• Põnevamad blogi postitused