Tallinna odavaim öömaja (3821)

Leida Tallinna kõige kallimat hotellituba, pole väga raske, kuid odavaid ööbimiskohti on see-eest mitmeidki. Tõenäoliselt üks odavamatest on Economy hotell. „Meie hotell asub Põhja-Tallinnas, otse vanalinna ja kalamaja „värava” tuiksoonel, mõned meetrid uuenevast Balti jaama perroonist,” tutvustab hotelli juhataja Sten Hiis. Asukoha järgi sama nime kandev bänd Põhja-Tallinn on muide selles hotellis salvestanud oma muusikavideo.

Economy hotel

Hoone kätkeb endas ka põnevat ajalugu. „See maja on tosina jagu vanem kui sada aastat, läbi elanud ränga pommitamise. Ta seinad peegeldavad arvukaid lugusid eri ajastutel maja väisanud inimestest. Nende seas leidub nii prominentseid kui vähem kuulsaid isiksusi. Meie põhjanaabritel on kindlasti põnev teada, et väidetavalt peatus omal ajal selles hotellis ka kirjanik Eino Leino,” räägib juhataja. “Meie vana, aga visa, maja Vana-Kalamaja ja Kopli tänava ristmikul, on ajale vastu pannud. Saab nautida vaadet vanalinnale ja sellele kontrastset jumet andvale Balti jaama kioskitele, trammipeatusele ja kõigele muule „vikerkaarivärvilisele”.”

Economy hotellis on kokku 40 tuba kõige mugavustega, mida kirjade järgi 2 tärniks vääriliseks hinnatakse. „Me pole aga säärast luksust, end tärnidega ehtida, lubanud, vaid peame mõistlikuks pakkuda turistiklassi hotelli nime all hääd, puhast, kodust ja „economy” hinnaga majutust,” räägib Hiis. „See pole pelgalt „säästuhotell”, vaid me tõepoolest hoolime, et meie külastajatel oleks puhas ja turvaline tunne. Me hoolime säästvast mõttest, püüame energiat õhust ja päikesest sooja ja sooja vee tootmiseks. Kasutame loodust mitte koormavaid hügieeni- ja puhastusvahendeid ja väldime ühekordsete pakendite ületarbimist.”

Igas toas on eraldi duširuum koos WCga, telekas, telefon, mugavad voodid, kirjutuslaud, toolid, WiFi leviala. Fööni, triikraua ja muu vajaliku saab vastuvõtust selle eest lisa maksmata. Tavatoa suurus on 15-30 ruutmeetrit. Kolmanda korruse toad on ärklikorruse kambrid vaatega vanalinnale. Autot saab tasuta parkida lukustatud sisehoovis tasuta.

„Meie soodne hind ja asukoht tekitavad erilist nõudlust just nädalavahetustel ja erisündmuste korral. Olgu selleks siis Vanalinna päevad, Õllesummer, Nuku Treff või mõni Tallinnat väisav superikoon,” räägib hotelli juhataja Sten Hiis. „Ja erilist tunnustust ja tähelepanu pöörame oma püsikülastajatele, kes hoolimata sellest, et maailma näinud, suurt korda saatnud, leiavad end koduselt just meie seltsis. Nende seas on kuulsaid muusikuid, ajaloolasi, ettevõtjaid, kirjanikke, ka muid avaliku elu tegelasi.”

Kampaania korras saab odavaimas Economy hotelli toas ööbida 16 euro eest.  Kui Tallinna kalleimas toas, Swissôteli presidendisviidis maksab viis minutit toa nautimist 8 eurot, siis sama raha eest saaks Economys lausa pool päeva veeta.

Kui tahad näha, millise hinnaga on käesoleval hetkel odavaim öömaja Tallinnas, uuri järele siit.

Vaata kõiki kommentaare (3821)
Reklaam

Uudiskirjast saad esimesena teada!

Uudiskirjaga jõuvad Sinuni:

• Hotellide sooduspakkumised kuni -70%
• Viimase hetke pakkumised
• Põnevamad blogi postitused