Uuel aastal uue hooga (17)

10427329_695365870530663_9193403517094210581_n

Foto: Johan Spa Hotell

Hotelliveebi blogi on mõnda aega puhanud. Nüüd on pikk puhkus läbi ja blogi naaseb tagasi tööpostile. Täis uut energiat, uut hoogu ja uusi lugusid.  Artikleid tuleb igale maitsele – põnevaid persoonilugusid, uudiseid hotellidelt ja spaadelt, erinevate pakettide tutvustusi, arvustusi, soovitusi, sekka loomulikult ka lugejamänge ning küsitlusi.

Varsti kättejõudev veebruar on täis nii müstikat kui romantikat. Meie tegemistel tasub silm peal hoida.

Uue alguse puhul palume teil kommentaaridesse kirjutada, milliseid lugusid teie kõige enam siit blogist lugeda soovite. Kõigi kirjutajate vahel loosime nädala lõpus välja Hotelliveeb.ee kinkekaardi 20 euro väärtuses.

Rõõmsat nädala algust teile, kallid sõbrad!

 

 

TOP KOMMENTAARID

  1. admin

    Väga huvitav tähelepanek seoses suhtumisega. Aga me oleme siiani hoopis vastupidist täheldanud, kuna Hotelliveebi kaudu broneerinud klient saab hiljem hotelli külastuse kohta tagasiside anda Hotelliveebi lehele, siis hotellid pigem annavad neile parema toa vms., et tagasiside tuleks positiivne. Teadupärast on võimalik Hotelliveebis lugeda teiste klientide kogemusi ennem broneerimist.

  2. K

    Mina ootan kõige enam uute pakettide ning hotellide tutvustusi, soovitavalt ikkagi reaalse kohapealse reportaažiga (pildid toast, ümbrusest, hommikusöögilauast jne). Ilupilte võib hotellide kodulehtedelt isegi vaadata, aga sooviks aimu saada, mis tase kohapeal on. Loo autor võiks minna paketti kasutama nö tavalise külastajana Hotelliveebi vautšeriga (mitte ette öelda, et oo, tulen kirjutan teist loo) ja vaadata, mis teenust pakutakse. Pakettide kommentaaridest on silma jäänud vandenõuteooriad, et vautšeriga külastajatele antakse kehvemad toad jmt, mida enda kogemus kindlasti kinnitanud ei ole, sest korduvalt oleme saanud hoopis nt sviidi standardtoa asemel jne.

  3. Kristiina R

    Mina sooviksin eelkõige olla kursis, et millised on kõige beebi/lapsesõbralikumad hotellid/spaad. Viimasel ajal olen kokku puutunud kohtadega, kus alles kohapeal olles on selgunud, et tegemist on kas täiskasvanute hotelli/spaaga. Lapsesõbralikkuse all mõtlen ma seda, et hotellis/spaas võib kõikjal lapsega viibida (ka veekeskuses), lastel on eraldi tervisesõbralik menüü olemas ning oleks igati tervitatav kui isegi mängunurk. Teiseks huvitaks väga see kui hotelliveeb ise anonüümselt enda voucheriga testiks erinevaid hotelle/spaasid sest siis oleks kõige vahetum ja objektiivsem tagasiside. Tihti suhtutatakse sinusse ainuüksi selle tõttu halvemini, et voucherit kasutad.

Vaata kõiki kommentaare (17)
Reklaam

Uudiskirjast saad esimesena teada!

Uudiskirjaga jõuvad Sinuni:

• Hotellide sooduspakkumised kuni -70%
• Viimase hetke pakkumised
• Põnevamad blogi postitused