Mida eestlane hotellis esmalt teeb? (2378)

Hotelliveebi blogis rippus pikemat aega üleval küsitlus, mida kasutajad hotellituppa jõudes esimesena teevad. Pea tuhatkond vastajat avaldas oma arvamust ja siin on tulemused!

Eestlane kasutab hotellituppa jõudes voodit esmalt pehmuse testimiseks, soomlane seevastu seksiks.

Eestlane kasutab hotellituppa jõudes voodit esmalt pehmuse testimiseks, soomlane seevastu seksiks.

Soome ajaleht Ilta Sanomat tegi samalaadse küsimuse möödunud aastal. Kui põhjanaabritel on esmakohal sugutung ehk hotellituppa jõudes asutakse voodirõõme nautima, siis eestlased kasutavad aset pigem lihtsalt hüppamiseks ehk pehmuse testimiseks.

Pehmusekontroll on 37 protsendiga kõige populaarsem tegevus hotellitoas. Seksimine jõudis 16 protsendiga alles kolmandale kohale.

Kui soomlased asuvad seejärel tualettruumis ihuhädasid rahuldama, siis Eesti inimene on palju ratsionaalsem – ta asub kontrollima ega midagi rikkis ole, mille kohta kohe teada anda. Niimoodi vastas 17 protsenti Hotelliveebi blogi külastajatest.

Järgmisel kohal populaarsuselt on luulelistel soomlastel aknast avaneva vaate imetlemine, kuid Eesti talupojamõistus sunnib selle asemel uurima, kas toas on olemas WiFi (13% häältest).
Kõige ebapopulaarsemaks hotellitoas esimesena ettevõetavatest tegudest osutus alkoholipudeli korkimine (6% vastanutest).

Tasub tunda uhkust, kuivõrd karske meele ja kaaluka mõtlemisega blogi külastajad meil on!

Vaata kõiki kommentaare (2378)
Reklaam

Uudiskirjast saad esimesena teada!

Uudiskirjaga jõuvad Sinuni:

• Hotellide sooduspakkumised kuni -70%
• Viimase hetke pakkumised
• Põnevamad blogi postitused