Nüüd tegime selle ära! Avasime Hotelliveeb.ee blogi (1030)

Fragment-veebilehelt-HotelliveebHotelliveeb.ee sai alguse aasta 2009. novembris. Oleme Eesti esimene online-broneeringute portaal, mis pakub võimalust broneerida Eesti erinevate hotellide tube ja majutuspakette reaalajas ja ühest kohast. Meie eesmärk oli, et süsteem peab toimima kiiresti, olema paindlike maksevõimalustega, kasutajasõbralik ja pakkuma võimalust broneerida hotellikoht võimalikult soodsaima hinnaga. See peab võimaldama võrrelda Eesti erinevate hotellide pakkumisi, et inimene saaks lihtsa vaevaga valida endale sobivaima. Tasuta. Idee töötas. Isegi paremini, kui julgesime unistada.

Täna on aasta 2013. Hotelliveebiga on liitunud pea sada Eesti hotelli. Kliendibaasis on ligi 60 000 kontakti ja Facebookis üle 34 000 fänni.

Blogi. Nüüd tegime selle ära. Avasime Hotelliveeb.ee blogi. Vajadust selle järele tundsime juba pikemat aega. Me ei taha hakata pidama blogi blogi pidamise pärast. Seekordne mõte on teha midagi, millest oleks rõõmu ja kasu nii klientidele kui ka meile endile. Tahame jagada lahedaid lugusid juhtumistest hotellides ja elust enesest, kaasata blogisse ka kliendid ise, et nad saaksid arvata ja kaasa rääkida. Auhinnamängud, sisuline info, muhedad persoonilood – sellised päris asjad.

Usume arengusse ja edasiminekutesse. Blogi avamine on taas üks samm edasi. Põnevate lugudeni!

Viljo Naar
Tegevjuht
Hotelliveeb.ee

TOP KOMMENTAARID

  1. Esta

    Väärib kiitust, edu teile!

Vaata kõiki kommentaare (1030)
Reklaam

Uudiskirjast saad esimesena teada!

Uudiskirjaga jõuvad Sinuni:

• Hotellide sooduspakkumised kuni -70%
• Viimase hetke pakkumised
• Põnevamad blogi postitused