“Ta küsis kehakeeles, kas peaks nii või teisiti olema” (2372)

Üllatused vetsukoristusel, taevast sadavad joodikud ja paljad kliendid jätkavad meie grotesksete hotellijuhtumite lugusid. Loe ja imesta, millega hotellitöötajad on kokku puutunud!

Vetsude koristamine pole kellegi meelistöö

Vetsude koristamine pole kellegi meelistöö.

Välismaal töötanud Angela (47) rääkis oma loo: „Töötasin kunagi aasta jagu Bosnias hotelli vastuvõtus. Ülesandeid tuli täita tihti igasuguseid, alustades koristajatööst inventuurini. Õnneks oli mu paarilisel tol päeval vetsuvalve (ehk kohustus tualettruume korras hoida), kui üks meesterahvas tuli kurtma, et meeste tualettruumis on suur ummistus.

Raske südamega kõndis paariline vetsu, oli seal veidike aega ära, kuid tuli siis näost punasena, praktiliselt tuld pritsides ja joostes välja. „SEE OLI SELLINE!” ajas ta käed suurust illustreerivalt laiali ja viitas anonüümse tootja lastud mürsule, mis poti umbe oli ajanud.

Leti taga seisnud äsja saabunud kliendid seostasid meeste vetsust tulnud ja punastavat naist, kes seal midagi hiiglaslikku oli näinud, hoopis millegi muuga ja jäid pikkade nägudega vaatama, mis mees see „SELLISE” omanik sealt vetsust väljub.

"Mis siin juhtus?"

“Mis siin juhtus?”

Ka klientidel on põnevaid juhtumeid ette tulnud. Jaanus (54) räägib oma loo: „Olime 1983. aasta detsembris Adleris (Sotši lennujaama linn) trennilaagris kolm nädalat hotellis Horisont. Selle sama maja restoranist sadas õhtul viiendalt korruselt üks jota, otse vastu asfalti. Tema kohta peab ideaalselt paika, et jumal hoiab joodikuid ja lollpäid, sest kuidagi õnnestus tal sellest kukkumisest jääda täiesti teadvusele.

Miilits tuli kohale, ajas rahvamassi laiali ja küsis jota käest: „Mis siin juhtus?” Jota oli isegi vähe üllatunud ja vastas: „Ma ka ei tea, ma alles tulin!”.”

Ühe eesti hotelli administraator Anne (26) jagab oma kogetud lugusid: „Üks väga bravuurikas daam läks restorani ja tahtis tellida sushit. Ettekandja üritas väga viisakalt seletada, et kahjuks meie restoranis ei pakuta sushit. Selle peale läks daam endast väga välja ja sõimas ettekandjal näo täis, et miks me siis levitame valeinformatsiooni. Administratsioonis ju olla kirjas, et sushit müüakse.

Siis tuli välja, et daam oli näinud administraatori laua peal silti „ müügil sussid“.”

Teine Anne lugu on paljude administraatorite õudusunenägu. „Pärast baaris ohtralt tarbitud kangeid jooke, otsustas üks soomlasest eakas härrasmees, et oleks õige aeg minna basseini ujuma. Kuna ta peale soome keele muud rääkida ei mõistnud, siis ei osanud ta küsida infot, kas sinna võib minna ka püksata.

Puudulik keeleoskust teda väga ei morjendanud ja asjasse selguse saamiseks tõmbas ta vastuvõtulaua ees püksid kord alla, siis üles, jälle alla ja üles, paljastades kõik oma keha olematud voorused. Sellega üritas ta nö kehakeeles küsida, kas peaks nii või teisiti olema…”

Alasti mehed kuuvalgel ööl pole hotelliakende taga haruldane nähtus.

Alasti mehed kuuvalgel ööl pole hotelliakende taga haruldane nähtus.

16€ ja Paksu Margareeta hostelide juhataja Siim Rõõmussaar võtab grotesksed juhtumid kokku enda looga: „See juhtus 16€  Hostelis. Meil on mõned katuseakendega toad. See ei ole küll lihtne, kuid hea ronimisoskusega on võimalik sealt katusele ronida.

Mõned aastad tagasi otsustas üks noorpaar minna sedamoodi katusele öist kuupaistet nautima ning vahuveini jooma. Juhtus aga nii, et aken sulgus nende järel ning nad ei saanud enam tuppa tagasi. Pisiasjana tasub mainida, et noorpaar oli alasti.

Suur oli kõrvaltoa elanike imestus, kui alasti mees öösel nende katuseakna taga koputas. Tänu tublidele administraatoritele olukord lahendati nii, et sellest kellelegi suuri hingelisi läbielamisi ei jäänud. Pigem kõigile asjaosalistele lõbus lugu, mida sõpradele rääkida või millest punastades vaikida.”

 

Loe ka grotesksete lugude esimest osa siit.

Vaata kõiki kommentaare (2372)
Reklaam

Uudiskirjast saad esimesena teada!

Uudiskirjaga jõuvad Sinuni:

• Hotellide sooduspakkumised kuni -70%
• Viimase hetke pakkumised
• Põnevamad blogi postitused