Tagasi

Logi sisse ja teenid 69 preemiapunkti selle broneeringuga

Punktide eest on võimalik osta kinkekaarte, teatripileteid, spaapääsmeid, teha tasuta broneeringuid jms. Preemiapunktid ei aegu.

City Inn Apartments

8.4

196.00 eur

Broneeri

2-öine perepakett "Pere seiklused" (2 ööd)

Kesklinna südames asuvad City Inn külaliskorterid pakuvad Teile võimalust veeta kaks rõõmurohket päeva koos perega. Esimesel päeval saate täiendada oma teadmisi Ahhaa teaduskeskuses ja lõõgastuda Aura veepargis. Teisel päeval soovitame külastada Jääaja keskust ning Elistvere loomaparki. Mõnusa une garanteerib Teie perele kõigi mugavustega külaliskorter.

Pakett sisaldab

 • Ühe magamistoaga külaliskorter

  Korteri suurus: 41 m²

  Voodid: 1 lai voodi, 1 diivanvoodi

  Majas puudub lift.

  Vann (osades tubades), Dušš, TV, WC, Föön, Külmkapp, Suitsetamine keelatud, SAT-TV, Veekeetja, Avatavad aknad, Tasuta traadita internetiühendus.

 • Kaks kuni 16-a. last hinnas

  Lapsed saavad majutuda elutoas lahtikäival diivanil.

 • Aura veeskeskuse piletid perele

  Veepargi tõmbenumbriks on 55 ja 38 meetri pikkused liutorud. Veepargis saab kätt harjutada korvpallis ning jõudu proovida veekahuri all. Põnevust loovad ka veekardinad, mille taga on koopad istepinkide ja veemassaažiga, purskkaev, langev veejuga, mullivannid ja vastuvoolu ujumise võimalus. Kõige pisemad külastajad saavad lustida väikestel liumägedel, lastebasseinis sulistades ja lõbusate veemänguasjadega mängides. Veeparki kuuluvad veel saun, kohvik, riietehoid lukustatavate riidekappidega ning suveperioodil päikeseterrass.
  Veepargi külastajad saavad kasutada ka ujulat.

 • Ahhaa teaduskeskuse külastus perele

 • Elistvere loomapargi külastus perele

  RMK Elistvere loomapargis saab näha peamiselt Eesti metsades elavaid loomi võimalikult looduslikus keskkonnas. Näha saab euroopa piisonit, põtra, põhjapõtra, metssiga, metskitse, kabehirve, pruunkaru, ilvest, rebast, kährikkoera, harilikku oravat, metsnugist, tuhkrut, halljänest ja faasanit. Siseruumides võib tutvuda merisigade, deegude, hamstrite, liivahiirte, kairo ogahiirte, laborirottide, tšintšiljade, laborihiirte ja suhkruoravaga.

 • Jääaja keskuse piletid perele

  Jääaja Keskus on unikaalne keskkonnaharidus- ja külastuskeskus, milles on populaarteaduslik jääaja mõtestamine ühendatud meelelahutusega. Jääaja keskuse ekspositsiooni eesmärgiks on anda külastajale elamuslikult ja kogemuslikult ülevaade:

  - Jääaegade tekkepõhjustest ja mõjust Maa, Eesti ja Vooremaa pinnamoele ja elustikule laiema geokronoloogilise skaala ja Universumi evolutsiooni taustal
  - Eesti looduse ja inimasustuse arenguloost pärast viimast jääaega
  - Kliimamuutuste põhjustest ja nende uurimisest

 • Lastele magus üllatus ja joonistustarbed

 • Parkimine - lisatasu eest

  Alates 06.06.2019 muutub ajutiselt City Inn Apartments külaliskorterite parkimiskorraldus. Seoses Aleksandri 1 maja fassaadi renoveerimistöödega ei ole suveperioodil võimalik Aleksandri 1 maja taga asuvat parklat kasutada ning seetõttu ei saa me klientidele võimaldada tasuta parkimist.

  1) City Inn Apartments külaliskorterite klientidel on võimalik parkida Aleksandri tänava avalikku B piirkonda kuuluvasse parklaruumi.

  Tööpäevadel ajavahemikus kell 8.00–18.00 on parkla tasuline. 90 minutit parkimist on tasuta AINULT TÄHISTATULT (parkimiskellaga või aeg kirjutatud käsitsi paberile).
  Parkimise eest tuleb kliendil tasuda kas piirkonnas asuvasse automaati või kasutada mobiilset parkimist.

  1 tund - 1 €
  1 päev - 5 €
  1 kuu - 50 €
  3 kuud - 125 €
  12 kuud - 500 €

  Iga päev 18.00–08.00, laupäevadel ja pühapäevadel ning riiklikel pühadel on parkimine tasuta

  2) Klientidel on võimalus City Inn Apartments administratsioonist osta plastikust parkimiskaart, millega on võimalik parkida Kvartali ostukeskuse parklasse. Parkimise lõppedes peab klient parkimiskaarti tagastama. Parkimiskaarti hinnaks on 5€. Parkimiskaardi eest tuleb klientidel tasuda ka deposiiti, milleks on 85€.

 • WiFi

 • Check in alates kell 15:00

  Check out kuni kell 12:00

 • Täiskasvanuid 2

  Lapsi 2 (vanuseni 16)

 • Vaata broneeringu tühistamistingimusi!

  Broneeringut on võimalik tühistada kuni 2 päeva enne saabumispäeva. Vaata lisaks ›

City Inn Apartments

8.4

Tagasiside (14)

Tartus paiknev City Inn Apartments on bussijaamast 300 meetri ja rongijaamast 1,5 km kaugusel. Külalistel on võimalik tasuta WiFi-ühendust...

Aleksandri 1-36, Tartu 51009, Tartu linn, Tartu maakond

Hotelli teenused

 • Tasuta parkimine
 • Toateenindus
 • Internet tubades
 • Hotelli info

Tartus paiknev City Inn Apartments on bussijaamast 300 meetri ja rongijaamast 1,5 km kaugusel. Külalistel on võimalik tasuta WiFi-ühendust kasutada.

Majutusasutuses on televiisor ja istumisnurk. Kööginurgas on mikrolaineahi, külmkapp ja kõik muu vajalik. Privaatses vannitoas on dušš ja tasuta tualetitarbed.

Emajõe kallas paikneb majutuskohast City Inn Apartments ligikaudu 400 meetri kaugusel.

See on sõltumatute arvustuste põhjal külastajate lemmikpaik sihtkohas Tartu.

Majutusasutuse asukoht meeldib eriti paaridele.

Hotelli teenused:

 • Hommikusöök

  Hommikusööki pakume voucheri alusel kõrval asuvas kohvikus Reval Cafe E-R 7:30 - 13:00 ja L-P 8:30 - 15:00 hinnaga 6€ inimese kohta (lisandub paketi maksumusele).  Hommikusöögi menüüd saate küsida administraatorilt.

Aleksandri 1-36, Tartu 51009, Tartu linn, Tartu maakond