Tagasi

Logi sisse ja teenid 101 preemiapunkti selle broneeringuga

Punktide eest on võimalik osta kinkekaarte, teatripileteid, spaapääsmeid, teha tasuta broneeringuid jms. Preemiapunktid ei aegu.

Hotell Starest

7.1

289.00 eur

Broneeri

"Palju avastamisrõõmu" - Perepakett (3 ööd)

Esimesel päeval toimub eelajalooline rännak Jääaja Keskuse teemapargis ja kohtumine metsaasukatega Elistvere loomapargis (vajalik isiklik transport). Hea une tagab kõigi mugavustega peretuba koos rikkaliku hommikusöögiga!

Teisel päeval tutvute Eesti rahva ajalooga Eesti Rahva Muuseumis ja seiklete peadpööritavalt Tagurpidi Majas.

Kolmandal päeval pakub lõõgastust Aura Veekeskus.

Õhtusööki soovitame nautida restoranides Hot Pot ja Asian Chef. Paketi ostjale -20% restorani menüüst.

Lisaks soovitame:
- Meie majas asuv lastehoid Tupsik
- Kinoelamused Cinamonis, Ekraanis ja Apollo kinos
- Palju lustimist Lõunakeskuse uisuväljal

Pakett sisaldab

 • Peretuba

  Peretuba sisaldab endas ühte laia voodit ning diivanvoodit. Tuppa mahub ära ka lisavoodi või beebivoodi.

  Dušš, TV, WC, Telefon, Föön, Külmkapp, Suitsetamine keelatud, SAT-TV, Veekeetja, Avatavad aknad, Tasuta traadita internetiühendus.

 • Toas ootavad lapsi magus üllatus ning joonistustarbed

  Mõlemaid lapsi ootab ees pakk komme "Mesikäpp" ning joonistamistarbed

 • Toitva alguse päevale annab rikkalik hommikueine

  Buffet hommikusööki pakutakse:
  E-R 7.00-10.00
  L-P 8.00-11.00

 • Lõõgastus Aura Veeskuses

  Veepargi tõmbenumbriks on 55 ja 38 meetri pikkused liutorud. Veepargis saab kätt harjutada korvpallis ning jõudu proovida veekahuri all. Põnevust loovad ka veekardinad, mille taga on koopad istepinkide ja veemassaažiga, purskkaev, langev veejuga, mullivannid ja vastuvoolu ujumise võimalus. Kõige pisemad külastajad saavad lustida väikestel liumägedel, lastebasseinis sulistades ja lõbusate veemänguasjadega mängides. Veeparki kuuluvad veel saun, kohvik, riietehoid lukustatavate riidekappidega ning suveperioodil päikeseterrass.
  Veepargi külastajad saavad kasutada ka ujulat.

 • Peadpööritav seiklus Tagurpidi Majas

  Tagurpidi Maja on peadpööritav seiklus nii suurtele kui väikestele. Sõna otseses mõttes – me pöörasime maja tagurpidi. Ülemine korrus on alumine ja alumine korrus ülemine. Diivanid, köögikapid ja kõik muu, mis tavalistes elumajades põrandal paiknevad, on Tagurpidi Majas hoopis laes, isegi kass. Või noh, tegelikult on nad ju põrandal, aga põrand on laeks ja lagi põrandaks ja tegelikult oled hoopis Sina tagurpidi. Kui midagi jäi segaseks, siis tule ja veendu ise, et kõik, mida Sa just lugesid, ongi päriselt tõsi.

 • Tutvus Eesti Rahva Muuseumiga

  Eesti Rahva Muuseum on etnolooglise suunaga kultuuriloomuuseum, mille eesmärk on kajastada igapäevaelu, kultuuri kui elamise viisi ja laadi, arvestades selle ajalist, ruumilist ja sotsiaalset mitmekesisust. Muuseum keskendub eesti kultuurile, millele lisanduvad teised soome-ugri, eriti lähemad läänemeresoome väikerahvad. ERM on olnud ja jääb küllap tulevikuski Eesti üheks põhiliseks etnoloogiakeskuseks nii uurimistöö kui ka õpetamise alal. Tartu Ülikooli etnoloogia eriala on alati suurel määral toetunud muuseumi varadele ja inimestele. Lähiminevikus taastatud sidemed Lääne kolleegidega on toonud muuseumi värskeid tuuli.

 • Kohtumine metsaasukatega Elistvere loomapargis

  RMK Elistvere loomapargis saab näha peamiselt Eesti metsades elavaid loomi võimalikult looduslikus keskkonnas. Näha saab euroopa piisonit, põtra, põhjapõtra, metssiga, metskitse, kabehirve, pruunkaru, ilvest, rebast, kährikkoera, harilikku oravat, metsnugist, tuhkrut, halljänest ja faasanit. Siseruumides võib tutvuda merisigade, deegude, hamstrite, liivahiirte, kairo ogahiirte, laborirottide, tšintšiljade, laborihiirte ja suhkruoravaga.

 • Eelajalooline rännak Jääaja Keskuse teemapargis

  Jääaja Keskus on unikaalne keskkonnaharidus- ja külastuskeskus, milles on populaarteaduslik jääaja mõtestamine ühendatud meelelahutusega. Jääaja keskuse ekspositsiooni eesmärgiks on anda külastajale elamuslikult ja kogemuslikult ülevaade:

  - Jääaegade tekkepõhjustest ja mõjust Maa, Eesti ja Vooremaa pinnamoele ja elustikule laiema geokronoloogilise skaala ja Universumi evolutsiooni taustal
  - Eesti looduse ja inimasustuse arenguloost pärast viimast jääaega
  - Kliimamuutuste põhjustest ja nende uurimisest

 • Restoranides Hot Pot ja Asian Chef kogu menüü -20%

  Restorani Indiast ja Nepaalist pärit kokad soovivad pakkuda teile unustamatuid idamaiseid maitseelamusi ainult värskest toorainest.

  Mahukast menüüst võite leida nii traditsioonilisi kui ka kaasaegsemaid India, Hiina ja Tai köökide hõrgutisi linnu-, lamba-, veise- , sealihast ja mereandidest. Samuti on menüü koostamisel arvestatud ka taimetoitlaste soovidega.

 • Tasuta parkimine, WiFi

 • Paketi hinnas 2 täiskasvanut ja 2 kuni 16a last

  Pakett on mõeldud kahele täiskasvanule ja kahele kuni 16-aastasele lapsele. Juhul kui laps on vanem, kui 16-aastane või lapsi on rohkem kui kaks, siis võtke ühendust Hotelliveebi klienditeenindusega info@hotelliveeb.ee, et täpsustada lisatasu ja/või sobiva toa saadavust soovitud kuupäevadeks.

 • Check in alates kell 14:00

  Check out kuni kell 12:00

 • Täiskasvanuid 2

  Lapsi 2 (vanuseni 16)

 • Vaata broneeringu tühistamistingimusi!

  Broneeringut on võimalik tühistada saabumispäeva kella 14:00 –ni. Vaata lisaks ›

Hotell Starest

7.1

Tagasiside (214)

Hotell Starest on kvaliteetne hotell, mis üle kõige väärtustab klientide heaolu. Hotelli eesmärgiks on pakkuda soodsaimat ööbimist Tartus,...

Mõisavahe 21, Tartu linn, Tartu maakond

Hotelli teenused

 • Vastuvõtt 24 tundi
 • Tasuta parkimine
 • Saun
 • Jõusaal
 • Seifid vastuvõtus
 • Lemmikloom lubatud
 • Avalik internetipunkt
 • Toateenindus
 • Pesumajateenused
 • Triikimisteenus
 • Lapsehoiu teenus (lisatasu)
 • Internet tubades
 • Hotelli info

Hotell Starest on kvaliteetne hotell, mis üle kõige väärtustab klientide heaolu. Hotelli eesmärgiks on pakkuda soodsaimat ööbimist Tartus, hoides samal ajal kõrget teenuse kvaliteeti. Meie püsikliendid iseloomustavad meid kui suurepärase teeninduse ning parima hinna-kvaliteedi suhtega hotelli.

Hotell Starest on seadnud endale eesmärgiks olla pere- ja noortesõbralik hotell, kus on teretulnud ka pere neljajalgsed sõbrad. Seda ideed toetab hotelli asukoht, mis on eemal kesklinna kärast ning vahetus läheduses loodusele.

Hotelli ees asub suur parkla sõiduautodele, aga ka mitmetele bussidele.

Starest asub Tartus 5-minutilise autosõidu kaugusel kesklinnast. Piirkonnas on välja kujunenud sage bussiühendus.

Hotelli teenused:

 • Hotell Starest koostööpartnerid

  * Aura Veekeskus www.aurakeskus.ee
  * Ahhaa Teaduskeskus
  * Tartu Mänguasjamuuseum
  * Teater Vanemuine www.vanemuine.ee
  * Ihaste ratsaspordi ja vabaaja keskus www.ihastetall.ee
  * Saksa Hobused www.saksahobused.ee
  * Ööklubi Atlantis www.atlantis.ee
  * Ööklubi Illusion www.illusion.ee
  * Ööklubi Club Tallinn www.clubtallinn.ee

Mõisavahe 21, Tartu linn, Tartu maakond