Tagasi

Logi sisse ja teenid 26 preemiapunkti selle broneeringuga

Punktide eest on võimalik osta kinkekaarte, teatripileteid, spaapääsmeid, teha tasuta broneeringuid jms. Preemiapunktid ei aegu.

Ööbikuoru Villa

9.4

Hind alates Hinna ees on "al." kuna lõplik hind sõltub valitud saabumiskuupäevast. Kõige madalam broneeritav hind on 75.00 eur. Teada saamaks, milline hind kehtib Teie poolt soovitud saabumiskuupäeval klikkige „Broneeri“ ja valige soovitud saabumiskuupäev.

75.00 eur

Broneeri

Lõõgastav spaapuhkus kahele (1 öö)

Ööbikuoru Villa on imekaunis paik Kagu-Eesti serval, kolme järve embuses, Rõuge ürgoru südames. Siit leiate külalislahke vastuvõtu, Eestimaa looduse iidse ilu ja romantikaga flirtiva miljöö. Lisaks sellele ootab teid saabumisel ees tervistav seanss soolakambris. Mõnus ja hea koht, kus puhata ja kallimaga olemist nautida.

NB! Kubija spaa- ja saunakeskuse hoolduspäevad 2020: 19.05; 16.06; 11.08; 15.09; 13.10; 10.11 ja 15.12. Hoolduspäevadel on spaa- ja saunakeskus avatud kell 16:00-22:00

Kubija spaa- ja saunakeskus on hooldustööde tõttu suletud 29.06.-17.07.2020. Hotelli klientidele avatud välisaunad iga päev kl. 17-22.00.

Pakett sisaldab

 • Kahekohaline tuba

  Ööbikuoru Villas on üheksa villale kohase sisekujundusega mugavat tuba, kokku 18 kohta. Soovi korral pakume juurde täiskasvanu lisavoodi ja lastevoodi.

  Dušš, TV, WC, Telefon, Föön, Rõdu (osades tubades), Suitsetamine keelatud, Avatavad aknad, Tasuta traadita internetiühendus, Sobilik allergikutele, Sobilik ka liikumispuudega inimesele.

 • Maitsev hommikusöök kahele

  Hommikusööki pakutakse ajavahemikus kell 8.00-10.00.
  Hommikusöök koosneb peamiselt kohalikest toorainetest.

 • Tervistav soolakambri seanss kahele (30 min)

  SOOLARAVI

  ... on loodusliku ravi vorm, mis tähendab mõnusat viibimist kuiva „soolaudu” (ehk soola-aerosooli) keskkonnas. Soolakambrist on abi hingamisprobleemide korral, see tõstab vastupanu infektsioonhaigustele ning leevendab nahahädasid (nt psoriaasi).

  Inimese hingamisteed või haigestunud nahk on soolakambris kuiva soola-aerosooli mõju all. Kinnisesse kambrisse suunatakse kuiv, tavalise keedusoola udu, mis sissehingamisel toimib tervistavalt. Soola toimel muutub röga kergemini väljaköhitavaks, hingeldus väheneb või kaob. Nahaprobleemide korral saab soolakambrist kergendust, sest sool hävitab nahal olevaid baktereid.
  Soolaravi sobib ka neile, kes soovivad suitsetamisest loobuda!

 • Kubija sauna- ja veekeskuse külastus (2 h)

  Spaa- ja saunakeskuses on kokku 5 erineva suuruse, sügavuse ja temperatuuriga veesilma ning saunamõnusid on võimalik nautida 4 sisesaunas ning kahes välisaunas (välisaunad on avatud R-P 14:00–22:00).

  Spaa- ja saunakeskus on avatud:
  E-R 14-22:00
  L-P 10-22:00

  NB! Kubija spaa- ja saunakeskuse hoolduspäevad 2020: 19.05; 16.06; 11.08; 15.09; 13.10; 10.11 ja 15.12.
  Hoolduspäevadel on spaa- ja saunakeskus avatud kell 16:00-22:00

  Kubija spaa- ja saunakeskus on hooldustööde tõttu suletud 29.06.-17.07.2020. Hotelli klientidele avatud välisaunad iga päev kl. 17-22.00.

 • Tasuta WiFi

 • Tasuta parkimine

 • Lisatasu eest:

  * Võimalus süüa restoranis Andreas (Perioodil 01.09–31.05 on avatud ainult gruppidele ettetellimisel)

  * Võimalus tellida suitususauna ja kümblustünni kasutus - hea võimalus nautida UNESCO kultuuripärandi hulka kuuluva suitsusauna mõnusid ja kümblustünni. Suitsusauna ja kümblustünni kasutus 150€/õhtu. Eraldi tellides suitsusaun 120€ ja kümblustünn 70€.

  * Ettetellimisel on võimalik tellida üldmassaaže:
  -20 €/ 30 min
  -25 €/ 50 min
  -35 €/ 75 min

 • Check in alates kell 15:00

  Check out kuni kell 12:00

 • Täiskasvanuid 2

 • Vaata broneeringu tühistamistingimusi!

  Broneeringut on võimalik tühistada kuni 2 päeva enne saabumispäeva. Vaata lisaks ›

Ööbikuoru Villa

9.4

Tagasiside (182)

Tere tulemast Ööbikuoru Villasse – paik Kagu-Eesti serval, kolme järve embuses, Rõuge ürgoru südames. Piisavalt kaugel linnakärast, et...

66296, Tiidu küla, Rõuge vald, Võru maakond

Hotelli teenused

 • Tasuta parkimine
 • A la carte restoran
 • Saun
 • Ratastooliga ligipääs
 • Avalik internetipunkt
 • Toateenindus
 • Pesumajateenused
 • Kirjade, postkaartide saatmise võimalus
 • Rattalaenutus
 • Konverentsiruum
 • Mängutuba lastele
 • Lapsehoiu teenus (lisatasu)
 • Internet tubades
 • Hotelli info

Tere tulemast Ööbikuoru Villasse – paik Kagu-Eesti serval, kolme järve embuses, Rõuge ürgoru südames. Piisavalt kaugel linnakärast, et kuulda iseennast ja kuulata kaaslast. Hea koht, kus puhata.

Siit leiad külalislahke vastuvõtu, Eestimaa looduse iidse ilu, romantikaga flirtiva miljöö ja targad lahendused. Kõik ikka selleks, et saaksid mugavalt aja maha võtta ning koguda värsket energiat uuteks tegudeks.

Ööbikuoru Villas on üheksa mugavat kahekohalist magamistuba ning Võrumaa ainus soolaravi kamber. Mitmekülgset tegevust nii kehale, hingele kui vaimule pakuvad Rõuge ja Haanja vaatamisväärsused ja atraktsioonid. Igav siin ei hakka.

Ööbikuoru Villa kohvik-restoran Andreas lahtioleku ajad:
september- mai avatud ainult ettetellimisel gruppidele alates 6-est inimesest
juuni - august E-P 12:00 - 21:00


VÄÄRTUSLIKULT VEEDETUD AEG!

Hotelli teenused:

 • Kohvik-restoran Andreas

  Ööbikuoru Villa kohvik-restoran Andreas pakub menüüd, mille koostamisel on ainest saadud Võrumaa toidukultuurist, tänapäevastest trendidest ning aastaaegade vaheldumisest.

  Meie kokad armastavad Teile rõõmu teha ja üllatusi valmistada. Meie soov on, et toidu juures oleks kõik ideaalne: maitse, tooraine, välimus. Selleks pöörame erilist tähelepanu tooraine kvaliteedile ja päritolule ning soovime luua toidust kunstiteose, mida Teieni tuua.

 • Soolakamber

  Soolaravi on loodusliku ravi vorm, mis tähendab mõnusat viibimist kuiva „soolaudu” (ehk soola-aerosooli) keskkonnas. Soolakambrist on abi hingamisprobleemide korral, see tõstab vastupanu infektsioonhaigustele ning leevendab nahahädasid (nt psoriaasi). Inimese hingamisteed või haigestunud nahk on soolakambris kuiva soola-aerosooli mõju all. Kinnisesse kambrisse suunatakse kuiv, tavalise keedusoola udu, mis sissehingamisel toimib tervistavalt. Soola toimel muutub röga kergemini väljaköhitavaks, hingeldus väheneb või kaob. Nahaprobleemide korral saab soolakambrist kergendust, sest sool hävitab nahal olevaid baktereid. Soolaravi sobib ka neile, kes soovivad suitsetamisest loobuda! Soolakambri seanss kestab 30 minutit. Asjatundjad soovitavad parema efekti saamiseks võtta 5 seanssi või rohkem, kuid ka üks seanss on nauditav ning teeb Su kehale head.

  Soolaravi ei tohi kasutada, kui:

  ● põed bronhiaalastmat või kroonilise bronhiidi raske kuluga vorme
  ● esineb vereköhimist
  ● on äge või krooniline neeruhaigus
  ● on hüpertooniatõve II ja III staadium
  ● esinevad südame rütmihäired või raske südamepuudulikkus
  ● on kahtlus kasvaja olemasolust või on olnud pahaloomulisi kasvajaid
  ● saad pidevat hormonaalravi
  ● oled põdenud kopsutuberkuloosi

  Soolakambri kasutamine on külastaja enda vastutusel. Kui Sa pole kindel, kas soolakamber Sulle sobib, konsulteeri palun oma arstiga!

 • Suitsusaun ja kümblustünn

  Suitsusaun on traditsiooniline saun, mille kütmisel tekkivaid suitsugaase ei juhita küttekoldest korstna kaudu ruumist välja. Kerisekivid on küttekolde kohal, leegid kuumutavad kive vahetult ja suits tõuseb otse läbi kerise ümbritsevasse ruumi. Osa suitsust võidakse saunaruumist õhuavade või luukide kaudu välja päästa.
  2014 aastal võeti suitsusaun Eesti võrokeste suitsusaunakombestiku UNESCO vaimse pärandi esindusnimekirja.

  Kümblustünn – see on puidust valmistatud ümmargune vettpidav mahuti, mida köetakse väljastpoolt. Meie kümblustünnis on ka mullid ja valgustus. Eriti mõnus külma talveilmaga!

  Ootame teid ettetellimisel saunamõnusid nautima!

66296, Tiidu küla, Rõuge vald, Võru maakond