Tagasi

Logi sisse ja teenid 24 preemiapunkti selle broneeringuga

Punktide eest on võimalik osta kinkekaarte, teatripileteid, spaapääsmeid, teha tasuta broneeringuid jms. Preemiapunktid ei aegu.

Saka Mõis

8.8

Hind alates Hinna ees on "al." kuna lõplik hind sõltub valitud saabumiskuupäevast. Kõige madalam broneeritav hind on 69.00 eur. Teada saamaks, milline hind kehtib Teie poolt soovitud saabumiskuupäeval klikkige „Broneeri“ ja valige soovitud saabumiskuupäev.

69.00 eur

Broneeri

Mõnusad hetked kahele Saka mõisas (1 öö)

Muuda üks päev kalli inimese jaoks eriliseks, kinkides midagi tõeliselt meeldejäävat! Pikantne õhtusöök privaatses mõisarestoranis, tükike ürgset loodust, mälestused basseinis mõnulemisest ja nauditavast jalutuskäigust soojendavad südant veel pikka aega pärast lahkumist...

PS. Paketi tavahind 138 eur.

Pakett sisaldab

 • Kahekohaline standardtuba

  Kahekohaline tuba on nii laia kui ka kahe eraldi voodiga tuba. Meie hotellitoad on mõisastiilis sisustatud, seintel hoogne sajandialguse tapeet. Lisaks märgitule on toas kohvrialus, kapi asemel riidenagi. Laud ja toolid. WiFi levik majas ebaühtlane.

  Dušš, TV, WC, Telefon, Suitsetamine keelatud, Avatavad aknad, Sobilik allergikutele.

 • Buffet hommikusöök kahele

  Hommikusöök serveeritakse hotellimajas:
  E–R 7.00–10.00
  L–P 8.00–11.00

 • Romantiline õhtusöök kahele mõisarestoranis (väärtuses 30 eurot kahele)

  Söögivalikuid saab teha kohapeal Saka Mõisa restorani à la carte menüüst. Broneerimisel palume määrata, mis kellaks Te soovite lauda reserveerida ja kirjutada see broneeringu lisainfosse.

  Restoran on avatud:
  E–R 12.00–23.00 (köök töötab kuni 22.00-ni)
  L 12.00–23.00 (köök töötab kuni 22.00-ni)
  P 12.00–20.00 (köök töötab kuni 19.00-ni)

 • Saunade ja basseiniala külastus

  Basseiniosas asub:
  - 6 m läbimõõduga ja 1,10 m sügavune bassein, mis on varustatud kose ja erinevate survejugadega vee alt
  - Väikelaste bassein
  - Kontrastivann
  - Ümber basseini on kuus mõnusat lamamistooli
  - Joogibaar alates 14.10.19

  Saunadest on võimalik kasutada auru- ja leilisauna.

  Alates 14.10.19 pakume sauna- ja basseiniala piiramatut kasutust saabumispäeval:
  E-R 16.00-22.00
  L 11.00-22.00
  P 11.00-20.00

  Alates 14.10.19 pakume basseini ja saunade kasutust lahkumispäeval:
  E-P 8.00-11.00

 • Hommikumantlite kasutus mõlemale

 • Kuni 3-aastane laps ööbib tasuta

  Laste hinnakiri:
  Laps kuni 3-aastane beebivoodil/lisavoodil - tasuta
  4–12-aastane laps lisavoodil - 11 eur/ öö kohta
  13+ ja täiskasvanu lisavoodil - 22 eur/ öö kohta
  *Lisakoht sisaldab hommikusööki, leilisauna ja basseiniala kasutust

  Juhul kui soovite kaasa võtta last, siis võtke enne broneeringu tegemist ühendust Hotelliveebi klienditeenindusega täpsustamaks sobiva toa saadavuse teie valitud kuupäeval. Lapse lisatasu saab maksta hotellis kohapeal.

 • Tasuta parkimine

 • Tasuta WiFi

 • Check in alates kell 14:00

  Check out kuni kell 12:00

 • Täiskasvanuid 2

 • Vaata broneeringu tühistamistingimusi!

  Broneeringut on võimalik tühistada kuni 1 päeva enne saabumispäeva. Vaata lisaks ›

Saka Mõis

8.8

Tagasiside (2119)

Saka mõis asub Põhja-Eesti kõrge ja maalilise paekalda serval, kohas, kus kokku saavad nii kultuuri-, arhitektuuri- kui ka looduspärand:...

Saka mõis, Toila vald, Ida-Viru maakond

Hotelli teenused

 • Vastuvõtt 24 tundi
 • Tasuta parkimine
 • A la carte restoran
 • Saun
 • Seifid vastuvõtus
 • Ratastooliga ligipääs
 • Lemmikloom lubatud
 • Auto rent
 • Toateenindus
 • Pesumajateenused
 • Faksi saatmise võimalus
 • Kirjade, postkaartide saatmise võimalus
 • Rattalaenutus
 • Vihmavarjude laenutus
 • Triikimisteenus
 • Konverentsiruum
 • Värsked ajalehed vastuvõtus
 • Solaarium
 • Ujula
 • Tenniseväljak
 • Toateenindus 24 tundi
 • Internet tubades
 • Spaa- ja saunakeskus
 • Hotelli info

Saka mõis asub Põhja-Eesti kõrge ja maalilise paekalda serval, kohas, kus kokku saavad nii kultuuri-, arhitektuuri- kui ka looduspärand: mõisahotell koos lisateenuseid pakkuvate objektidega, hiljuti taastatud neorenessanslik härrastemaja ning Eesti rahvuslikuks sümboliks valitud pankrannik, millest laskub mõisavalduste piiriks olev kolmeastmeline Kivisilla juga.

Saka Cliff Hotel & SPA on alates 2004. aastast ja hotellis on 33 tuba. Saka Härrastemaja avati 2010 a. lõpus, pakkumaks privaatsemat ja luksuslikumat majutust ning igati kaasaegseid konverentsi- ja seminarivõimalusi. Samuti on härrastemaja 0-korrusele kolinud hotelli a la carte restoran. Hotellimaja ühes tiivas ilutseb armas wellness-SPA, milles peidavad end kehahoolitsustoad, koos auru-, leili- ja infrapunasaunaga ning basseiniala koos lastebasseiniga ja kontrastivanniga.

Hotellile, ainsana Ida- Virumaal, on 2006 aastal omistatud rahvusvaheline keskkonnamärgis The Green Key.

Hotelli teenused:

 • Wellness-Spa

  Hubane Saka Mõisa wellness-spa pakub lõõgastavat naudingut igaühele. Siin saad tunda end tõeliselt hästi, sest meile on oluline, et klient tunneks end mugavalt. Saka spa tekitab oma mõnusa miljööga suurepärase enesetunde.

  Wellness-SPA asub hotellimaja läänetiivas, peites endas:

  8 erinevat kehahoolitsustuba
  kaks tervisekapsli ruumi,
  kahekohalise mullivanni ruum,
  klassikalise massaaži ja
  kehahoolitsuste tuba ning
  laavakivimassaaži tuba.
  tsooniteraapia ja valgusravi tuba.
  3 erinavat sauna (aurusaun, leilisaun, infrapunasaun)
  Solaarium

  Lisaks uue osa 0-korrusel ka eraldi meeste ning naiste riietusruumid koos WC ja dušširuumidega.

  Basseiniosas on:
  6 m läbimõõduga ja 1,10 m sügavune bassein, mis on varustatud kose ja erinevate survejugadega vee alt.
  Väikelaste bassein
  Kontrastivann
  Ümber basseini on 6 mõnusat lamamistooli.

 • Restoran

  Külaliste käsutuses on kolm võlvitud lagedega söögisaali, mis mahutavad kokku kuni 70 inimest. Väikene saal mahutab ümmarguse laua taha kuni 10 inimest. See saal sobib väiksematele seltskondadele sünnipäevapeoks, ärilõunateks või privaatseteks õhtusöökideks. Saali ees on väikene baar.

  Ettetellimisel on pidulikke lõuna- ja õhtusööke ning peolaudu võimalik katta ka ballisaali ja kaminasaali. Ballisaal mahutab ümmarguste laudadega kuni 70 inimest, kaminasaal kuni 15 inimest. Hindadele lisandub 20% serveerimistasu või ruumide üür vastavalt kokkuleppele.

  Saka mõisa restoran on üle Eesti tuntud väga maitsva söögi poolest, seega soovitame oma tulekust ette teatada ja restoranis laud broneerida.

  RESTORAN AVATUD:

  E-L 12.00-23.00 (KÖÖK töötab kuni 22.00)
  P 12.00-20.00 (KÖÖK töötab kuni 19.00)

 • Vaba aja veetmise võimalused

  Kui igapäevarutiin hakkab lainetena üle pea kokku lööma, on viimane aeg põgeneda. Saka Mõisakompleks on selleks ideaalne paik – puutumata loodus, merelainete loksumise ja joa langemise mühin, linnulaul ning vaikus, rahu ja anonüümsus.

  RANNIK
  Saka mõisakompleks asub otse Põhja-Eesti Pankranniku serval, kus Balti klint saavutab oma suurima kõrguse- 55 meetrit üle merepinna. UNESCO maailmapärandi nimekirja pakutud 1200 km pikkune klint ulatub Ölandi saartelt Laadoga järveni.

  See imelühike tükike klindist, mis jääb Ida- Virumaa piiridesse- sisaldab matkaradu ning hulgaliset vaatemängulisi jugasid- tuntumat Valaste juga ja Karjaoru juga. Rannikut palistab tihe ja lopsakas ürgne alusmets.

  RAND
  Tõeline pärl on meie külalistele hotellialune valge liivaga rand, kus järsakuseinast pressiv sinisavi veeretab end liivaribale; kus lugematud nired ja joakesed otsivad otsemat teed mereni, jättes endast maha kummalised savised jäljed.

  Rannas lebavad lugematud, kõrgelt kaldast lahti rebinud puud- juured omavahel keerdus kui maduussid…

  JUGA
  Sestsamast kaldast- umbes 20 meetri kõrguselt laskub alusmetsa varjus alla võimas Kivisilla juga. Rauarikas vesi on värvinud joa teekonna tumepruuniks, katkematust piiskadepilvest joa kohal on puutüved saanud sooja ja niiske samblakatte.

  Juga on vaadeldav nii alt rannast kui ka ülevalt pankkalda pealt. Hotellihoonest viib valgustatud rada vaateplatvormini ning joani.

  MERETORN
  Vaid mõnekümne meetri kaugusel hotellihoonest peab mere peale vahti üksildane vaatetorn. Aastakümneid tagasi ehitatud hoone täitis valvuri rolli- et salakõrv ei kuuleks, et salasilm ei näeks.

  Täna on seal (siseturistide seas väga suurt populaarsust kogunud) seminaripidamise koht, kus kolme korruse ruumidest avaneb vaade merele. Torni tippu viib aga keerdtrepp, kuhu saavad kõik meie külalised minna ja nautida suurepärast vaadet nii lahes asuvatele saarrele kui ka päikesetõusu ja -loojangule.

  Vaatetorni ja hotellihoone vahelisel platsil on karavaniparkla. Kohta on 15- le autokaravaniga sõitjale. Meretorni juures telkimisplatsil kõrval on lõkkeplats ning saab alguse matkarada.

  MÕISAHOONE
  Saka mõis (Sackhof) rajati 17. sajandi keskpaiku. Seda on esmakordselt mainitud arhiividokumentides 1629.a Tänaseni säilinud Saka mõisa neorenessanslik peahoone on ehitatud aastail 1862-64.

  Mõis on tänu seal pesitsenud piirivalvele suhteliselt hea tervise juures. Kõik trepid ja laed kannavad ning uksed ja aknad on avali avastamaks nõukaaegset militaarhõngu. Kerge vaevaga on äratuntavad eri ruumide otstarbed. Saka külas aga ka räägitakse, et seal mõisas olevat sakste ajal veidikene kummitanud… ainult veidikene…

  PARK
  Mõisa ümbritseb 19. sajandi algusest pärinev liigirikas park. Osa pargist on tänaseks puhastatud. Mõisapargis on loodud võimalused jalutamiseks ja piknikupidamiseks.

  Lisaks on valminud laululava, laste mänguväljak ja kohe saavad valmis ka tenniseväljakud. Vibulaskmist saab juba praegu harrastada.

  PAKUME VABA AJA SISUSTAMISEKS HULGALISELT SELTSKONNAMÄNGE.

Saka mõis, Toila vald, Ida-Viru maakond